بیمه آسیا نمایندگی حبیبیان

از قدیمی‌ترین شرکت های بیمه می‌توان به بیمه آسیا اشاره کرد. شـرکت سهامی بیمه آسیا در30 ام تیرماه سال 1338 به منظور انجام انواع معاملات بیمه و عملیات بازرگانی تأسیس شد. بیمه آسیا که از سال 1388 به بخش خصوصی واگذار گردید از معدود بیمه‌هایی است که نقش اتکایی و حمایت بیمه‌ای را نیز انجام می‌دهد و عنوان دومین شرکت در قبول بیمه اتکایی را دارد. و به عنوان بزرگترین شـرکت بیمه خصوصی کشور به فعالیت های خود ادامه داد. شرکت بیمه آسیا در حال حاضر با بیش از 100 شعبه و اداره پرداخت خسارت و حدود 3000 نمایندگی حقیقی و حقوقی در اقصی نقاط کشور مشغول خدمت رسانی به ملت شریف ایران می باشد.

این شـرکت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شـرکّتهای بیمه خصوصی کشور دارا است.و با بیش از نیم قرن فعالیت درعرصه صنعت بیمه یکی از صد شرکت برتر و بسیار معتبر در داخل و خارج ازکشور است . همچنین براساس گزارش اخیر بیمه مرکزی ج. ا. ا. ،شرکت بیمه آسیا در بین شرکتهای بیمه حائز رتبه یک (سطح 1) از نظر سطح توانگری مالی است. و دومین شرکت بیمه مستقیم در نگهداری ریسک و قبول بیمه اتکائی در کشور محسوب می شود.

نمایندگی کد ۲۶۲۲۰, با مدیریت مریم حبیبیان، مفتخر است با خدمات بیمه ای و مالی به عنوان مشاوره و صدور انواع بیمه نامه ها مانند مسئولیت، آتش سوزی، اتومبیل، عمرو پس انداز ، درمان،  مسافرتی و …. بصورت کاملا تخصصی با بهره گیری از تیم متخصص خود در زمینه انواع بیمه حمل و نقل در کاهش دغدغه فعالان اقتصادی و بازرگانان و جامعه بزرگ حمل و نقل کشور نقش موثری داشته باشد. همکاری با بازرگانان و واحد‌های بزرگ صنعتی و نیز تحت پوشش قراردادن بالغ بر ۴۰ شرکت و موسسه حمل و نقل در سراسر ایران از جمله افتخارات این نمایندگی می باشد.

فهرست